Anadolu Talaşlı İmalat
Firma Ünvanı:Anadolu Talaşlı İmalat/ Adana
Firma Tanımı :
Verilen Hizmetler:13 Kullanıcılı Logo Tiger3 Enterprise,  Navigator ve teknik destek hizmeti.
 

Gema Madeni Yağları 1969 yılında kurulmuştur. Ticari hayatına küçük ölçekli bir firma olarak başlayan Gemaoil dönemin Adana'daki ilk motor yağı ve endüstriyel yağ dağıtımcısıdır. Uzmanlık alanı yalnızca madeni yağlar ve gresler olan firmanın kendi fabrikasında motor yağı üretimine başlamasıyla "Gemaoil" Markası doğmuştur.

Gema Oil, 2011 yilinda Macaristan'da 20 yıldır faaliyette bulunan Forstrade firmasını bünyesine katmıştır. Bu satın alımdan sonra Avrupa satış ve pazarlama merkezi Macaristan olmuştur.


Satış ve pazarlama stratejilerinde dürüstlük ve müşteriyi en önde tutan Gemaoil, müşteri ve çözüm odaklı, aktif, işinde uzman satış ekibi ve marka bağlılığı kuvvetli, ürün kalitesine güveni tam bayileri aracılığıyla, Türkiye'nin dört bir yanına hizmet veren güçlü bir satış ağına sahiptir. Farklı kültürlere mensup çok sayıda yabancı dil bilen uluslar arası yurt dışı satış ekibi ve yurt dışı temsilcilikleriyle de Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avustralya'da birçok saygın müşteri Gemaoil markasıyla tanışmıştır. Dinamizmi tecrübeyle harmanlayan Gemaoil, dünya çapında güçlü ve saygın bir marka olma yolunda ilerlemektedir.